XXXII G-P vytrvalců – Kamenný Újezd

V sobotu 16.3.2013 dopoledne se za krásného slunečného počasí uskutečnil v Kameném Újezdě běžecký závod na trase 12,5km. Z toho závodu zde máme reportáž přímo z pohledu, jednoho ze zúčastněných závodníků, Petra Housky.

„Dnešního závodu se účastnili jak ostřílení borci, včetně třech zástupců RESOLUTION TEAMU ve složení – Jan Steinbauer, Petr Houska a Vladislav Šimek, tak také široká veřejnost. Přestože RESOLUTION TEAM je teprve v počátku svého zrodu, tak už začíná nepříjemně vystrkovat růžky a pomalu se tak dostává do podvědomí lidí, kteří ho doposud nebrali až tak vážně. Start i cíl byl na fotbalovém stadionu v Kameném Újezdu a běželo se po asfaltovém povrchu směrem na Rančice, Opalice, Čertyně. Tam byla, po polovině trati, obrátka. Profil byl vlnitý, tak nebyla nouze jak o rychlé seběhy tak peprné výběhy. Z našeho teamu se nejlépe umístil Jan Steinbaurem, který strojovým tempem obsadil ve své kategorii skvělé 6.místo (celkově 15.). Za své výkony se také nemusí stydět ani zbylí dva členové Petr Houska a Vladislav Šimkek. Příští týden nás čeká soustředění v Itálii, tak doufejme, že příprava se povede podle plánu, naše výkony poletí prudce nahoru a fanoušci se tak budou mít na co těšit.“

Výsledky naleznete zde a nebo v sekci „Výsledky“.