Všem závodníkům gratulujeme a divákům děkujeme za fantastickou atmosféru!!

Včera 15.6.2013 byl nádherný slunečný den! Členové RESOLUTION TEAMU, jako organizátoři závodu Rudolfovská 5-ka, již od brzkých ranních hodin intenzivně pracovali na přípravách, značení trati a budování zázemí závodu. Hlavní dění akce se odehrávalo na farské louce hned vedle Rudolfovského kostela. Zde byl start, cíl i tratě dětských závodů. Trať hlavního závodu vedla, pro průběhu části města, po příjemné lesní cestě kolem potoka až na hráz rybníka Mrhal, kde závodníky čekalo občerstvení, kterého v tomto opravdu teplém počasí mnozí s velkou chutí využili. Po přeběhnutí hráze se trať stočila doprava a začalo se sbíhat lesem až k brodu přes potok, kde si někteří závodníci namočili nejen boty. V tomto místě byl umístěn náš druhý fotograf, který se snažil zachytit každého, kdo se odvážně pustil do zdolání této překážky. Následovalo posledních 800m do cíle. Těsně před cílem však čekalo závodníky ještě poslední stoupání, které takto na závěr opravdu prověří! Rudolfovská 5-ka je závod především pro ty, kteří si užívají běh ve volné přírodě a nechtějí běhat po rovných asfaltových cestách.

Přestože se jednalo teprve o první ročník tohoto závodu, přišlo si zazávodit nadstandartně velké množství lidí! Celkem se zúčastnilo 64 závodníků v hlavním závodě a 69 dětí. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za účast!!!

Velký dík patří také všem divákům, kteří přišli povzbudit závodníky a vytvořili fantastickou závodní atmosféru!! Děkujeme také dobrovolníkům, kteří pomáhali v průběhu závodu, při prezentaci, na občerstvovacích stanicích, při předávání medailí a cen po doběhu dětí do cíle, řízení provozu a uzavírky silnic a dalším.. Odvedli jste všichni skvělou práci!!

Další poděkování patří komentátorovi Martinu Gazdovi, který celou akci skvěle moderoval!

A v neposlední řadě moc děkujeme všem našim partnerům:

Město Rudolfov – pomoc při organizaci, medializaci a podpora

Město Hlincova Hora a Jivno – umožnění průběhu a vedení trati přes jejich katastrální území

Firma Belis – hlavní ceny do závodu

Firma KWS – ceny do závodu

E.ON – ceny do dětských závodů, podpora

PH – Dent – podpora

Elit CZ – podpora

Bonnet.cz – podpora

Fitness 14 – slosovatelné ceny pro závodníky

CB Auto – slosovatelné ceny pro závodníky

Hitrádio Faktor – medializace

Základní škola Rudolfov – vstřícný přístup a umožnění vstupu na školní umývárny a toalety

 

Díky Vám všem se akce POVEDLA! A věříme, že se zase za rok sejdeme.. a ještě v hojnějším počtu :-)!