IRONMAN Klagenfurt 2015

Tuto neděli se stal IRONMANEM další ze členů RESOLUTION TEAMU Petr Chochole – velká gratulace!!!

11655897_10206755402983352_349678833_o

„Den D je tady. 28.června 2015, Klagenfurt.

V 4:00 budíček. Díky hypnogenu se cítím svěže a energii doplňuji ještě rýží s pudinkem.
V 5:00 parkuji na Ironman parking. Začnu se převlékat a v tom se objeví první problém – prasklá guma v kalhotech. Samozřejmě má výbava neobsahovala žádnou jehlu, nit a ani sichrhajsku, tak ničím deštník a navlékám pomocí deštníku. Jsem docela vzteklý, takže si ještě pobodám celou ruku. Hurááá jsem oblečen.
Vyrážím směr start a pomalu tam bloumám. Můj doprovod mě kolem 6:30 začne pobízet, abych si už vzal neoprén. Dal jsem jim za pravdu, neboť jsem si ještě chtěl vyzkoušet, zda mám správně nandané brýle.

V 7:05 start. Vrhám se do vody a během 2 km vylévám 7x brýle a potom už to vzdávám a čumím přes vodu. Prostě mám debilní ksicht a ještě nejsou na trhu žádné, do kterých by mi neteklo. Z vody vylézám za 1 h 15 min téměř slepý. Na kole byla úžasná atmosféra, začátek se jel dobře, ale nakonec kolo hodně zkomplikoval silný vítr, takže jsem si svůj plánovaný čas kolem 5 hodin nezajel. Kolo jsem si ale užil, i když se z něho těžko slézalo. V depu jsem se orosil, neboť jsem zjistil, že jsem nejel s číslem kolem pasu, takže jsem mohl být kdykoli na kole diskvalifikován. Vybíhal jsem i dost najedený, takže jsem rodinnému doprovodu dal gely, abych to nemusel táhnout. Prvních 15 km bylo nejhorších, ale potom moje tělo pochopilo, že cyklistická část už je opravdu za námi. Na 20 km jsem měl dobrou náladu a závod si hodně užíval, rodinný doprovod mě podporoval z parčíku a byla na něm docela znát únava. Tak jsem jim sdělil, že „už hodně idu“ – nevím proč ve slovenštině. Na 32 km jsem se zastavil a doplnil magnesium. Rodinný doprovod se pomalu přesouval do cíle, tak jsem jim sdělil, že hodlám dobíhat v záři reflektorů. Posledních 7 km bylo neskutečně dlouhých, ale už jsem se blížil a proběhl jsem kolem cedule 42 km a slyšel ruch z cílové rovinky.
Jo a už jsem tam, modrý koberec slávy je pode mnou a já vidím čas 13:40. Komentátor na mě křičí „YOU ARE AN IRONMAN“ a to už vím, že to mám :)!
Pocity po závodě byly krásný, ani nevím, co se dělo s tělem. Byl jsem docela v rauši a než jsem našel stan, kde mi dají moje věci, tak jsem nachodil další tak 3 km :) V noci jsem i dobře spal. Dnes tělo bolí, ale cítím se krásně a vyrážím do sauny.
Moc všem děkuji za podporu, byl do úžasný zážitek a doufám, že ne poslední.“

Petr Chochole
Klagenfurt Ironman 2015
BIB 1437
Swim 1:13:39
Bike 6:18:26
Run 5:51:33
Overall 13:40

Komentář dcery Jany:
„Rok 2003 – Když jsem běhala  kolem Hluboký jezdíval při mě taťka na babetě, čímž mě neskutečně vytáčel, neboť benzín z babety neuvěřitelně smrděl. Samozřejmě vím, že je to na babetě pohodlnější než na kole a to, že bychom spolu někdy Hlubokou oběhli, mě ani nenapadlo.
Rok 2015 – My daddy is IRONMAN, I am proud of him.“