Hlincohorský triatlon 2017

Abych toho závodění letos neměl málo :-) , tak jsem se rozhodl místo trénování dát v sobotu 22.7.2017 závod na Hlincově Hoře. Při registraci mi hlásila naše kamarádka Lucinka, že na místě už jsou i dva kluci z týmu Sláva R. a Petr H. Okamžitě jsem se vydal je hledat. Setkání proběhlo velice romanticky :-) a jak jinak než přátelsky.

ss
Plavání v Mrhale bylo nádherné, kluci lezli z vody na 5. a 6. místě, mne zezadu jistila loď záchranářů. Kolo jsem na okolních okreskách čekal horší, ale kopec na Hlincovku prověřil každého. Nevím jak kluci, ale já opět bez možnosti svézt se s někým v háku, ale dobrý. Povedlo se mi asi tři soupeře předjet. Když jsem najížděl do druhého okruhu, tak Slávek mířil již do cíle běhu. Závěrečný běh už nemohl nic pokazit. Kluci dávno v cíli, já osamocen na trati.

Jak řekl přeceda, myslím si, že náš tým opravdu dobyl Hlincovku! Obsazené 1., 2., a 3. místo v kategoriích jsou toho důkazem.

rd (1) rd (2) rd (3)

Kompletní výsledky zde.

Závěrem ještě velké díky pořadatelům za super závod, především Karlu Strolenému za organizaci a Lucince Sirové, která se o nás starala jako o vlastní. Přidávám ještě přání: jen víc a houšť takových vydařených závodů pro RESOLUTION TEAM.

Jiří Karvánek

Velký rozhovor s Karlem Stroleným, nejen o Hlincohorském triatlonu, napsali na idnes.cz a můžete si ho přečíst zde.