Karlsfelder Triathlon 2017

V neděli 9.7. 2017, po velmi úspěšném reprezentování našich kamarádů na dlouhém triatlonu v Německém Rothu, jsme se vydali já (Petr Chochole) s Jiřím Karvánkem o cca 200 kilometrů jižněji, do městečka Puchheim.
Zajeli jsme navštívit naší tetu, která zde žije. A  přesně za týden se zde nedaleko v Karlsfeldu koná krasný „bezhákový“ triatlon s distancemi plavání 1,5km, kolo 46km a běh 10km.

IMG-20170716-WA0016
Ještě jsem zapomněl podotknout, že jsme si domluvili brigádu u stavební firmy a dřeli jsme deset hodin denně, tak jsme se na závod moc nepřipravovali, spíše naopak jsme byli rádi, že jsme si každý večer lehli.
V sobotu za námi přijel ješte další člen a bojovník Petr Mrskoš. Následující den jsme startovali v třetí vlně v 9.10 hod. Plavalo se v křištálově čistém Karlsfeldském jezeře, což je velkou výhodou a všichni tři jsme si plavání užili. Kolo se jelo prakticky po rovině, tak jsme se snažili o dobré průměry. Nejtěžší disciplínou pro nás všechny je běh, obzvlášť pro mě, jelikož jsem po náročné operaci kolene a ještě před dvěma měsíci jsem si nedokázal představit, že se někdy rozběhnu. Tak všechny síly jsem soustředil na běh a měl jsem v hlavě jediné, uběhnout deset km v kuse a bez velkých bolestí. Nakonec s jedním Aulinem jsem si běh doslova užil a celou trať jsem běžel, z čehož jsem měl velikou radost. V závěsu za mnou přímo vletěl do cíle Jiří Karvánek a chvíli poté úspěšně dokončil i Petr Mrskoš.  Domů jsme se vraceli spokojeni a obohaceni krásnými zážitky.

Kompletní výsledky zde.

IMG-20170716-WA0013