PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ RESOLUTION TEAMU – NOVÉ HRADY 2017

V pátek 27. října začínáme snídaní v kavárně Plaza na českobudějovickém náměstí, odkud se přesouváme do Nových Hradů, kde pro nás Kuba zajistil exkluzivní ubytování ve Wellness hotelu Rezidence. Následuje cyklistický trénink v deštivém počasí, ale morálku si zvýšíme neplánovanou, a proto možná tak vydařenou, zastávkou v nádražní hospůdce Jakule. Nakonec musíme pořádně šlápnout do pedálů, abychom stihli valnou hromadu RT, která je plánovaná na 18. hodinu. Dorážejí i poslední opozdilci a neuvěřitelné se stalo skutkem. Poprvé za 5 let existence týmu nechybí nikdo. Zápis ze schůze následuje.

20171027_204014

V sobotu ráno se tým dělí na plaveckou a běžeckou skupinu. Plavci otestovali 25metrový bazén v nedalekém Zwettlu, běžecká jednotka probíhá v lesích kolem Štiptoně. Po obědě zase všichni spolu na kole, vítr zesiluje, ale neprší. Tentokrát se vracíme přes Žumberk a Terčino údolí s cílovým kopcem do podhradí. Večer trávíme v hotelové wellness zóně. Sauna, vířivka, solná jeskyně, bazén. K tomu popíjíme šampus a připadáme si jako ve snu.

20171028_142109

Neděle nás uvítala vichřicí, deštěm a kroupami. Jasná volba. Opět wellness. Všechno jako v sobotu, jenom bez toho šampusu. Pak už jen naložit kola, poděkovat personálu za vzorný servis a zpět do reality. Popadané stromy, které potkáváme cestou domů nás jen utvrdily ve správnosti rozhodnutí nedělní švih si raději odpustit.

20171027_201210

 

ZÁPIS Z VALNÉ HROMADY RT 27.10.2017.

 1. ZAHÁJENÍ: 5 let týmu, shrnutí činnosti, poděkování jmenovitě: Sláva- plavecké tréninky, Mallorca 2017, cyklo čtvrtky, Honza S. – podpora týmu, vzorná reprezentace na špičkových akcích, Jirka – zajištění kondičních tréninků – pátky, Kuba – zajištění sobotního bazénu a luxusního soustředění v N.H., Petr H. a Sláva – výborné výsledky v sezóně 2017
 2. DĚTSKÁ FLOTILA: Petra Beňová, zajištění prostor, nutná spoluúčast ostatních členů týmu.
 3. POVINNOSTI ČLENA RT: 3 závody ročně, obnova členství každý rok, ctít týmové oblečení, po závodě urychleně napsat report, vždy po závodě okamžitě odeslat výsledky, být platným členem pro tým (odkaz na památný projev Petra Ch. na cestě z Merana)
 4. RUDOLFOVSKÁ 5-ka: 6.ročník opět v JBP, změna termínu – 3. víkend v červnu 16.6.2018, separovaný start žen a mužů.
 5. PLAVECKÉ ÚTERKY: od 1. 11. 2017 každé úterý 20,00 hodin, soboty od ledna?
 6. WWW STRÁNKY: zdůrazněna nutnost plně funkčních stránek, kontakt na IT technika pana Dudu, návrh přijat v hlasování. Návrhy loga týmu?
 7. PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH ČLENŮ: Radka Klíchová, Klára Filipová
 8. DESIGN TÝMOVÉHO OBLEČENÍ: současný design zatím beze změn.
 9. TERMÍNOVÁ LISTINA 2018: Stěžejní závody – Otzi Alpin Marathon, Czechman, Linz Triathlon, IM Frankfurt, Moraviaman, 1/2IM Zell am See, Podersdorf, Masiv MTB
 10. SOUSTŘEDĚNÍ: zima – prosinec 15. – 17. Ramsau – Tauplitz (zajišťuje Džim), leden 20. – 21. Borová Lada, pension Gabreta. Jaro – Calpe, Mallorca, Nice? Odhlasováno Calpe.
 11. PODĚKOVÁNÍ „PŘECEDOVI“: poděkování za nevšední nasazení při zajišťování hladkého fungování týmu po materiální, organizační a personální stránce. Odhlasováno jednohlasně.