Rudolfovská 5-ka 2019

15.6.2019 se konal běžecký závod Rudolfovská 5-ka již po sedmé! Závodu se již tradičně zúčastnil velký počet běžců, kteří se postavili na start pětikilometrového okruhu. Velkou radost nám opět udělala hojná účast dětí, které absolvovaly vzdálenost od 150m do 900m, podle věku.

IMG_1212V 10:30 padl první výstřel a do boje se vydali úplně ti nejmladší závodníci. Všichni běželi jako o život :-)! V cíli dostal každý běžec medaili, lízátko, limonádu, melouna a dárky od našich partnerů. Po závodě měly děti k dispozici dva skákací hrady a i tam podávaly kvalitní sportovní výkony :). A protože panovalo celý den opravdu horko, bylo hasiči z Hluboké nad Vltavou zajištěno pro závodníky ochlazení v podobě hasičských stříkaIMG_1571ček.

V 13h byl odstartován hlavní závod na 5km! Hned od samého začátku za to všichni vzali a běželo se opravdu ve vysokém tempu! Jako první doběhl do cíle Pavel ŠTĚPÁNÍK ve vynikajícím čase 18:04! Na druhé pozici přiběhla velká běžecká legenda Honza BLÁHA a v těsném závěsu za ním další velice kvalitní běžec Pavel MATOUŠ.  Jako první žena proběhla cílem Veronika PIKLOVÁ v čase 22:34! Na druhé pozici  Šárka HOUŠKOVÁ a hned za ní, jako třetí, Ludmila DOKULILOVÁ. 

Opravdu velká gratulace všem, kteří bojovali na trati!!!!!!!!IMG_1619

Těší nás, že jste opět přišli v tak hojném počtu..těší nás, že se na náš závod rok co rok vracíte.. těší nás, že se účastníte našeho závodu ne proto, abyste sbírali body do poháru, ale proto, že se Vám náš závod opravdu líbí..těší nás, že jste nám opět pomohli vytvořit tak skvělou závodní atmosféru..Děkujeme a vážíme si toho!

IMG-20190615-WA0005Tak zase za rok!! :)

SLÁVA A ČEST!
RESOLUTION TEAM

(Za jakékoliv připomínky a podněty ke zlepšení závodu budeme moc rádi honzabil@seznam.cz)

Velké poděkování patří také našim partnerům, bez kterých bychom celou akci nemohli takto dobře zajistit. Děkujeme!

Město Rudolfov
Česká podnikatelská pojišťovna
ČUS
Fingo
Rezidence Nové Hrady
Stabilo
Belis
EON
Fitness14
Heluz
OK Projekt
Motor Jikov
Milan Král
Konsta CB
Birell
Coca Cola
Reklamní agentura KELT
Tacx
Fotograf Vlastislav Šindelář