Rudolfovská 5-ka 2015 Startovní Listina

Tato stránka je aktualizována jednou týdně. Pokud jste zde nenalezli svoje jméno, tak nezoufejte a dejte nám ještě trochu času!

Hlavní závod

.Jméno Příjmení Město Klub nebo škola Ročník V.S. Zaplaceno
1Lucie Mlčáková Budějovické Běhny 1995 805424 -
2Martin Gazda Bujanov Relaxběhny 1968 256669 Ano
3Radim Vrobel České Budějovice 1987 312107 Ano
4Luděk Hruška Borovany RUN TEAM Borovany 1973 123079 -
5Irena Výborná České Budějovice Sokol Vodňany 1954 328783 -
6Jindřich Růžička Zliv TJ Sokol České Budějovice 1976 695275 Ano
7Šárka Houšková České Budějovice 1991 101562 Ano
8Miluše Holbová České Budějovice Bestwind 1980 990740 Ano
9Pavel Vlček České Budějovice Fitness klokan 1961 169105 -
10Luděk Kohout Nová Ves Nová Ves 1965 694295 -
11Rostislav Mikšl Č.Budějovice Estians 1972 429424 Ano
12Jitka Matoušová Jankov 1973 220193 Ano
13Jakub Růžička Dobrá Voda u Českých Budějovic 1985 912710 -
14Martin Fuka-Polach České Budějovice 1978 451299 -
15Filip Hodr Rudolfov 1987 869161 Ano
16Jakub Malík Borovany RUN TEAM Borovany 1991 603584 -
17Ladislav Pillar Lomnice/Lužnicí GW Lomnice 1952 066691 -
18Jan Bláha Borek AK Kroměříž 1971 477968 -
19Adéla Valdová Boršov nad Vltavou ZŠ Dukelská Č. Budějovice 2000 366595 Ano
20Jana Šimoníková Rudolfov 1973 902483 -
21Štěpánka Tomanová Třeboň 2000 245514 Ano
22Emil Rolník České Budějovice Šrot tým Kunžak 1981 326199 -
23Gabriela Tomášová České Budějovice RELAX BĚHNY 1969 245305 Ano
24David Chudoba České Budějovice ZŠ J.Š. Baara 2000 881341 -
25Jan Frantes Borovany HC Borovany 1980 718546 Ano
26Michael Dufek 1976 281717 Ano
27Jana Švejnohová Česke Velenice 1969 535479 -
28Eliška Gregorová Bor 1994 535479 -
29Lukáš Švejnoha Česke Velenice České Velenice 1989 021784 -
30Radek Irra České Budějovice 1969 470754 Ano
31Alice Flíčková Zliv BH triatlon 1970 776166 -
32Hana Hajná Rudolfov Rudolfov 1971 479954 -
33Michal Štěpánek České Budějovice 1986 462983 Ano
34Ivo Zeman Rudolfov TJ Tipsport 1968 932235 Ano
35Zdeněk Mikšovský Včelná AK Včelná 1945 956663 Ano
36Jana Brcková Rudolfov 1975 609593 Ano
37Tomáš Fedur České Budějovice 1984 593320 Ano
38Miroslava Linhartová České Budějovice 1968 653917 Ano
39Stanislav Švec České Budějovice Auto Ševčík 1958 090394 Ano
40Petr Novotný Borovany 1978 025034 Ano
41Josef Kopřiva TC Dvořák 1952 057498 Ano
42Radek Langr Týn nad Vltavou SKJ Týn nad Vltavou 1987 787055 Ano
43Arnošt Mikolášek Nákří 1965 12345 Ano
44Pavel Šustr Tábor Liga 2000 Tábor 1966 882296 -
45Jiří Čejka Včelná 1971 829702 -
46Daniel Fekl České Budějovice Fitness 14 1978 825378 Ano
47Miroslav Šváb Holubov 1983 805209 -
48Pavel Lácha České Budějovice BH triatlon 1969 999065 -
49Dana Adámková Vlkov 1980 056398 -
50Maxmilian Gazda Bujanov Obec Bujanov 2002 860550 -
51Zdeněk Nehonský Planá nad Lužnicí 1980 879132 -
52Lukáš Polanecký Obrataň SK Obrataň 1989 174380 -
53Olga Lebedová Hůrka Hůrka 1981 091252 -
54Karel Boháč Tábor Liga 2000 Tábor 1947 743385 -
55Pavel Brulík České Budějovice Longrun.cz 1977 414366 -
56Pavel Kopáček Bežerovice Bežerovice 1984 370822 -
57Václav Svoboda Č.Budějovice JKM Č.Budějovice 1949 431436 -
58Zuzana Našincová Hlincová Hora 1964 516274 -
59Karel Voráček Velešín Cyklo Velešín 1962 937442 -
60Aneta Krausová České Budějovice Longrun.cz 1990 836491 -
61Tomáš Mattas České Budějovice 1972 364658 -
62Rudolf Láska Třeboň -Holičky 1975 026176 -
63Petra Wölflová České Budějovice Skiklub Chlum 1976 312189 -

Dětské kategorie

.Jméno Příjmení Město Klub nebo škola Ročník V.S. Zaplaceno
1Josef Hyška Atletika Veselí nad Lužnicí 2011 552607 -
2Elena Hyšková Atletika Veselí nad Lužnicí 2005 552607 -
3Linda Holbová České Budějovice Bestwind 2010 990740 Ano
4Nicol Holbová České Budějovice Bestwind 2010 990740 Ano
5Danile Nedoss ČB Bestwind 2008 990740 Ano
6Ella Nedoss ČB Bestwind 2011 990740 Ano
7Daniel Nedoss ČB Bestwind 2008 035148 Ano
8Tomáš Dvořák Hlincová Hora 2013 331800 Ano
9Julie Dvořáková Hlincová Hora 2010 331800 Ano
10Martin Mikšl Č.Budějovice FC 4 Dv 2006 429424 Ano
11Rostislav Mikšl Č.Budějovice FC 4 Dv 2005 429424 Ano
12Jan Bláha Borek Borek 2010 477968 -
13Jonáš Bláha Borek Borek 2012 477968 -
14Michal Šimoník Rudolfov 2008 902483 -
15Lucie Šimoníková Rudolfov 2005 902483 -
16Ondřej Švec Rudolfov ZŠ Rudolfov 2007 050523 Ano
17Ondřej Tomáš České Budějovice ZŠ Pohůrecká 2006 785705 Ano
18Anna Irrová České Budějovice L.Kuby České Budějovice 2008 470754 Ano
19Ivo Zeman Rudolfov ZŠ Rudolfov 2007 932235 Ano
20Boris Brcko Rudolfov Rudolfov 2008 264621 Ano
21Barbora Brcková Rudolfov SK Čtyři Dvory 2004 264621 Ano
22Teodor Brcko Rudolfov SK Čtyři Dvory 2006 264621 Ano
23Klára Švepešová Třeboň Mateřská škola Sluníčko 2010 574945 Ano
24Maxmilian Gazda Bujanov Obec Bujanov 2002 860550 -
25Sebastian Lippl Český Krumlov 2012 859298 -
26Jakub Nehonský Planá nad Lužnicí 2013 665139 -
27Klára Šimková České Budějovice Sokol České Budějovice 2003 489344 -