Startovní listina – Rudolfovská 5-ka 2016

Tato stránka je aktualizována jednou týdně. Pokud jste zde nenalezli svoje jméno, tak nezoufejte a dejte nám ještě trochu času!

Hlavní závod

.Jméno Příjmení Město Klub nebo škola Ročník V.S. Zaplaceno
1Michael Dufek Dufek family 1976 809174 Ano
2Lubomír Šoustar České Budějovice Katastrální úřad České Budějovice 1941 230522 Ano
3Stanislav Švec České Budějovice 1958 568950 Ano
4Petr Novotný Borovany CBC team 1978 683095 Ano
5Jindřich Hájek České Budějovice Soukr. 1991 393471 Ano
6Jindřich Hájek České Budějovice Soukr. 1957 393471 Ano
7Martin Vondrášek České Budějovice TJ Jiseka Třeboň 1983 211600 -
8Pavel Kopáček Bežerovice Bežerovice 1984 107529 Ano
9Marek Vejsada České Budějovice České Budějovice 1972 753757 Ano
10Iveta Turková České Budějovice Longrun 1973 187335 Ano
11Štepánka Tomanová Třeboň 2000 304277 -
12Petr Köszegi České Budějovice sk.Pleš 1978 988907 Ano
13Pavlína Jandová České Budějovice 1981 827785 Ano
14Filip Voráček České Budějovice RC PHIL.BUD 1977 470908 -
15Kateřina Knopfová Zliv 1990 870521 Ano
16Vojtěch Hála Č.B. 1984 075427 Ano
17Luděk Hruška Borovany RUN TEAM Borovany 1973 206137 -
18Radka Ardamicová Dolní Bukovsko ARDY TEAM 1981 089662 Ano
19David Ardamica Dolní Bukovsko ARDY TEAM 2001 274700 Ano
20David Ardamica Dolní Bukovsko ARDY TEAM 1976 700284 Ano
21Michal Černý České Budějovice ČEHÝ 1978 657768 Ano
22Stáňa Černá České Budějovice ČEHÝ 1977 657768 Ano
23Jakub Malík Včelná RUN TEAM Borovany 1991 280824 Ano
24Tomáš Fedur České Budějovice 1984 402274 Ano
25Radka Vaňková České Budějovice 1989 518047 Ano
26Miroslava Linhartová České Budějovice 1968 518047 Ano
27Jiří Karvánek Hluboka nad Vltavou Xterra team 1954 186611 Ano
28Michal Pinl Rudolfov Jihočeský klub maratonců 1968 159315 -
29Martin Fuka SK Čtyři Dvory 1978 819204 -
30Martin Urban České Budějovice jihočeský běžecký pohár 1972 011500 Ano
31Petr Klimeš České Budějovice SDH Třísov 1980 202168 Ano
32Karel Boháč Tábor LIGA 2000 TÁBOR 1947 340908 -
33Pavel Suchý České Budějovice Achilles 1977 344283 Ano
34Miroslav Říha Hůry Achilles 1974 344283 Ano
35Zdenek Nosek Staré Hodějovice Achilles 1967 344283 Ano
36Lucie Sirová Hlincová Hora Vivobarefoot CB 1975 169659 Ano
37Pavlína Latislavová České Budějovice 1979 877108 Ano
38František Círal Dvory nad Lužnicí Anča team 1971 209252 Ano
39František Círal Dvory nad Lužnicí Anča team 1998 209252 Ano
40Anna Círalová Dvory nad Lužnicí Anča team 2000 209252 Ano
41Monika Topková České Budějovice 1979 624583 Ano
42Petra Podrová Větřní Kocháci 1984 142853 Ano
43Martin Csejtey Netolice TJ Netolice 1975 970736 Ano
44Jan Schuster Rudolfov BICICLETAS 1969 143270 -
45Barbora Píchalová České Budějovice BICICLETAS 1998 143270 -
46Emília Píchalová České Budějovice BICICLETAS 1973 143270 -
47Pavel Pfauser Rudolfov 1980 913966 Ano
48Pavel Ehrlich Strakonice – Podolí 1969 201209 -
49Markéta Říhová České Budějovice 1991 611032 Ano
50Miroslava Vávrová Lišov 1994 254058 -
51Tereza Chlupová Kamenice nad Lipou BIKESTORE.CZ 1991 679585 Ano
52Tomáš Chlup Kamenice nad Lipou BEACHWELL Pelhřimov 1993 053358 Ano
53Petr Chlup Kamenice nad Lipou SK Kamenice nad Lipou 1963 053358 Ano
54David Chudoba České Budějovice ZŠ a MŠ J.Š. Baara 2000 505656 -
55Josef Menšík Výnězda Etian Team 1982 240697 -
56Stanislava Knopfová Zliv 1984 285326 Ano
57Pavel Vojč Zliv 1980 024695 Ano
58Ondřej Paulát Litvínovice 1979 280540 Ano
59Luděk Kohout Nová Ves Nová Ves 1965 523297 Ano
60Jiří Láska České Budějovice 1971 406951 Ano
61Roman Hommer Český Krumlov Děti Kleti 1965 697331 -
62Bohuslav Blažek Č. Budějovice Č.Budějovice 1953 300586 Ano
63Jan Bláha Borek AK Kroměříž 1971 485329 -
64Petr Procházka České Budějovice 1967 121055 Ano
65Veronika Nika Wölf České Budějovice 1984 417969 -
66Zdeněk Mikšovský Včelná AK Včelná 1945 680358 Ano
67Martin Toman České Budějovice SK Babice 1971 035525 Ano
68Lukáš Jirák Suchdol nad Lužnicí ÉSL Humpolec 1981 655485 Ano
69Zuzana Ševecová Suchdol nad Lužnicí ÉSL Humpolec 1987 655485 Ano
70Tomáš Sýkora České Budějovice 1977 873324 -
71Arnošt Mikolášek Nákří TC Dvořák Elite 1965 -
72Antonín Brothánek Soběnov TC Dvořák České Budějovice 1972 711068 Ano
73Lenka Menšíková Soběnov TC Dvořák České Budějovice 1973 711068 Ano
74Miroslav Šimek České Budějovice TC Dvořák ČB 1966 259521 Ano
75Tereza Havlová České Budějovice SRTG ČESKÉ BUDĚJOVICE 1983 151046 -
76Marta Mautschková České Budějovice Duracellky 1980 852874 Ano
77Petra Kincová Planá nad Lužnicí Triatlon Ladies Tábor 1974 441933 Ano
78Miroslav Průša Dynín 1987 995397 Ano
79Jitka Matoušová Jankov Longrun CB 1973 754706 Ano
80Jaromir Habara Veseli nad Lužnici JBP třiběžci 1974 694495 -
81Martin Gazda Bujanov Relax běhny 1968 488239 Ano
82Pavel Stejskal České Budějovice SK 4Dvory 1974 781087 -
83Jan Stejskal České Budějovice SK 4Dvory 2004 781087 -
84Rostislav Mikšl České Budějovice Estians 1972 156380 Ano
85Michal Morong České Budějovice 1981 095330 Ano
86Jan Budil Rudolfov JB Statika 1983 338620 Ano
87Dana Adámková Vlkov TT Tálín 1980 989579 Ano
88Kateřina Vlčková Zahájí BezvaÚči Zliv 1977 198506 -
89Daniel Koller České Budějovice SYSCAE 1990 294349 Ano
90Eva Zoubková České Budějovice 1976 974241 Ano
91Šárka Hýsková Č.Budějovice nemocnice č.b. 1964 678944 Ano
92Pavel Šustr Tábor Liga 2000 Tábor 1966 100157 Ano
93Pavel Zabranský Třeboň 1978 179292 Ano
94Lukáš Švejnoha České Velenice České Velenice 1989 417725 Ano
95Zuzana Hantková Hluboká nad Vltavou 1980 710680 Ano
96Aneta Krausová České Budějovice Longrun.cz – České Budějovice 1990 876467 -
97Jaroslav Mleziva Týn nad Vltavou RK Týn nad Vltavou 1970 129328 Ano
98Petr Červený České Budějovice Local Gym 1977 677927 Ano
99Martin Fürbach Strakonice Strakonice 1975 009265 -
100Šárka Houšková České Budějovice Spartan race training group České Budějovice 1991 238236 -
101Petra Wölflová České Budějovice-Mladé 1976 746674 -
102Marek Pleskač České Budějovice 1983 471806 -

Dětské kategorie

.Jméno Příjmení Město Klub nebo škola Ročník V.S. Zaplaceno
1Ondřej Švec Rudolfov ZŠ Rudolfov 2007 820915 Ano
2Matěj Dufek Dufek family 2010 809174 Ano
3Daniel Dufek Dufek family 2007 809174 Ano
4Adam Bendík Hrdějovice 2009 140952 Ano
5Adéla Vegešová 2004 526367 -
6Peter Jelínek Hluboká nad Vltavou KIN 2009 659931 Ano
7Šimon Jelínek Hluboká nad Vltavou KIN 2007 659931 Ano
8Matěj Jerson Lišov 2012 819557 Ano
9Štěpán Jerson Lišov 2008 819557 Ano
10Tomáš Vejsada České Budějovice 2007 753757 Ano
11František Štekl Rudolfov ZŠ Rudolfov 2007 223387 Ano
12Václav Štekl Rudolfov ZŠ Rudolfov 2004 223387 Ano
13Bára Hrušková Borovany RUN TEAM Borovany 2005 492315 -
14Filip Hruška Borovany RUN TEAM Borovany 2010 775561 -
15Tereza Köszegiová České Budějovice 2014 445333 Ano
16Tereza Latislavová České Budějovice 2010 333768 Ano
17Lukáš Topka České Budějovice 2008 624583 Ano
18Tomáš Csejtey Netolice TJ Netolice 2009 823020 Ano
19Matouš Ehrlich Strakonice – Podolí 2007 201209 -
20Markéta Vachková Rudolfov MŠ Rudolfov 2009 981623 Ano
21Jan Vachek Rudolfov MŠ Rudolfov 2012 981623 Ano
22Ema Vašutová Rudolfov 2014 008197 Ano
23Martin Paulát Litvínovice 2011 280540 Ano
24Stella Severinova Ceske Budejovice MS Pittera 2012 873095 Ano
25Jan Bláha Borek Mš Borek 2010 485329 -
26Jonáš Bláha Borek Mš Borek 2012 485329 -
27Samuel Eiselt České Budějovice MŠ Nerudova 2010 600266 -
28Ellen Eiseltová České Budějovice ZŠ Kubatova 1984 600266 -
29Tereza Boháčová České Budějovice RATER TEAM 2006 595216 Ano
30Daniel Sebastian Gribbin České Budějovice SK 4 Dvory ČB 2003 450669 Ano
31Aneta Ardamicová ARDY TEAM 2007 491239 -
32Markéta Nováková České Budějovice 2009 341877 Ano
33Jakub Novák České Budějovice 2013 341877 Ano
34Sofie Junková Slavče Lesní Školka 2012 330555 Ano
35Kristýna Morongová České Budějovice ŽŠ Kubatova 2006 095330 Ano
36Barbora Morongová České Budějovice MŠ Zachariášova 2009 095330 Ano
37Ella Pavlů Rudolfov - 2013 470621 Ano
38Elizabeth Lattnerová Srubec 2010 475208 Ano
39Melisa Steinbauer Trhove Sviny RESOLUTION TEAM 2013 650396 Ano
40Matyáš Hantek Hluboká nad Vltavou 2011 710680 Ano
41Mikuláš Hantek Hluboká nad Vltavou 2013 710680 Ano
42Aneta Čejková České Budějovice 2013 954335 Ano
43Jan Čejka České Budějovice 2015 954335 Ano
44Ivo Zeman Rudolfov ZŠ Rudolfov 2004 727262 Ano
45Kryštof Hanzal Jivno 2012 560458 Ano
46Martin Mikšl České Budějovice Fc4dvory 2006 156380 Ano
47Karel Wipplinger SK Jenišov 2010 066487 -
48Natálie Völflová Plav SKI Sokol Stachy 2003 066487 -
49Anetka Červená České Budějovice Local Gym 2008 677927 Ano
50Tomáš Dvořák Hlincová Hora 2013 607254 Ano
51Julie Dvořáková Hlincová Hora 2010 607254 Ano
52Benjamin Janak Rudolfov Ms Rudolfov 2009 572678 -
53Daniel Fekl ČB Fitness 14 2013 226264 -
54Terezka Bílková České Budějovice RESOLUTION TEAM 2013 131313 Ano