Startovní listina – Rudolfovská 5-ka 2017

Tato stránka je aktualizována jednou týdně. Pokud jste zde nenalezli svoje jméno, tak nezoufejte a dejte nám ještě trochu času!

Hlavní závod

.Jméno Příjmení Město Klub nebo škola Ročník V.S. Zaplaceno
1Michael Dufek Rudolfov 1976 367854 Ano
2Michal Rybáček České Budějovice Cyklo Outdoor Netolice 1990 622222 -
3Petra Wölflová České Budějovice – Mladé 1976 079592 -
4Nina Balažovičová ČB 1988 682536 Ano
5Jitka Matoušová České Budějovice LONGRUN CB 1973 132974 -
6Vojtěch Hála České Budějovice 1984 098067 -
7Simonka Zlochová České Budějovice TC Dvořák 1990 332311 Ano
8Lenka Ludvíková České Budějovice Black&white CB 1975 131885 Ano
9Michaela Kvašnovská České Budějovice Black&white CB 1974 829438 Ano
10Markovič Koloman DD Šindlovy Dvory Black&white CB 2002 829438 zdarma
11Zdeněk Kerekanič DD Šindlovy Dvory Black&white CB 2001 829438 zdarma
12Martin Dunko DD Šindlovy Dvory Black&white CB 2004 829438 zdarma
13Filip Stejskal DD Šindlovy Dvory Black&white CB 2003 829438 zdarma
14Štefan Gábor DD Šindlovy Dvory Black&white CB 2001 493333 zdarma
15Petr Talpa DD Šindlovy Dvory Black&white CB 2003 493333 zdarma
16Tadeáš Haknečný DD Šindlovy Dvory Black&white CB 2003 493333 zdarma
17Pavel Ehrlich Strakonice 1969 736587 Ano
18Radek Zelenda České Budějovice 1992 390707 Ano
19Stanislav Švec České Budějovice 1958 500112 Ano
20Lucie Sirová Hlincová Hora -Kodetka Vivobarefoot cb 1975 416521 Ano
21Kateřina Krejčí Plav 2001 658634 Ano
22Jana Hronková Adamov ČZU 1992 378529 Ano
23Jan Buško České Budějovice klub *ráčů 1979 555763 -
24Pavlína Latislavová České Budějovice Cvíčko v akci 1979 800426 -
25Jana Němečková Libníč Libníč 1984 797324 Ano
26Žaneta Žáková České Budějovice Atletika Sokol ČB 2006 766913 Ano
27Rostislav Mikšl České Budějovice SKP 1972 630688 Ano
28Eva Zoubková České Budějovice ČB 1976 630688 Ano
29Arnošt Mikolášek Nákří Nákří 1965 463152 Ano
30Simona Štokingerová České Budějovice 1980 490556 Ano
31Zdeněk Nehonský Planá nad Lužnicí 1980 304748 Ano
32Martin Fuka České Budějovice 1978 920007 -
33Tomáš Fedur České Budějovice 1984 687795 Ano
34Petra Podrová Větřní Kocháci 1984 291002 Ano
35Jan Ludvík České Budějovice BK Nezmar 1975 029775 Ano
36Marek Ludvík České Budějovice sokol CB 2004 289661 Ano
37Tereza Ludvíková České Budějovice sokol CB 2003 289661 Ano
38Nikol Nováčková České Budějovice 1983 194167 Ano
39Michal Eibl České Budějovice 1983 194167 Ano
40Patrik Novák TJ Nová Včelnice 1996 275943 -
41Karel Václavík Sezimovo Ústí 1979 636677 Ano
42Roman Budil PK VYTRVALCI RB 1997 017693 -
43Filip Kašpar Jindřichův Hradec PK vytrvalci RB 1998 828566 -
44Zuzana Kozáková Borovany ZŠ Borovany 2005 527596 Ano
45Dita Míková Radostice ZŠ Borovany 2004 527596 Ano
46Petr Chlup Kamenice nad Lipou SK Kamenice nad Lipou 1963 981346 -
47Tomáš Chlup Kamenice nad Lipou WWW.DVABĚŽCI.CZ 1993 981346 -
48Ludmila Radová Borovany B&H triatlon České Budějovice 1989 991691 -
49Ladislav Čížek České Budějovice 1986 155411 Ano
50Tomáš Lomský Black Dub 1984 302156 -
51Alois Kuna České Budějovice 1988 453118 -
52Jana Nehonská Planá nad Lužnicí 1980 942576 -
53Jiří Babický České Budějovice - 1970 779093 -

Dětské kategorie

.Jméno Příjmení Město Klub nebo škola Ročník V.S. Zaplaceno
1Matěj Dufek Rudolfov 2010 367854 Ano
2Daniel Dufek Rudolfov 2007 367854 Ano
3Markéta Nováková České Budějovice 2009 703993 Ano
4Jakub Novák České Budějovice 2013 703993 Ano
5Adéla Balažovičová ČB 2013 682536 Ano
6Terezka Bílková České Budějovice RESOLUTION TEAM 2013 916805 Ano
7Robin Lácha Mokré RESOLUTION TEAM 2009 745857 -
8Veronika Láchová Mokré RESOLUTION TEAM 2011 745857 -
9Rostislav Mikšl České Budějovice SKP 2005 630688 Ano
10Martin Mikšl České Budějovice SKP 2006 630688 Ano
11Matyáš Hantek Hluboká nad Vltavou RESOLUTION TEAM 2011 169688 Ano
12Mikuláš Hantek Hluboká nad Vltavou RESOLUTION TEAM 2013 169688 Ano
13Melisa Steinbauer Trhové Sviny Školka TS 2013 691628 Ano
14Jakub Nehonský Planá nad Lužnicí 2013 304748 Ano
15Eliška Nehonská Planá nad Lužnicí 2015 304748 Ano
16Filip Rimnac Hluboká nad Vltavou 2013 656075 Ano
17Ivo Zeman Rudolfov ZŠ Rudolfov 2007 891125 Ano
18Adam Klein Borovany Viva Bambini 2008 113096 Ano
19Sára Kleinová Borovany 2014 113096 Ano
20Dominika Čepová Hluboká nad Vltavou 2010 802209 Ano
21Krystof Hanzal Jivno 2002 474917 Ano
22Amálie Řehoušková České Budějovice 2004 104138 -
23Robin Tancer Český Krumlov 2005 104138 -
24Lucie Lusková Netolice Viva Bambini 2010 036850 Ano
25Karel Burian Zliv 2013 164342 Ano
26Ellen Eiseltová České Budějovice ZŠ Kubatova 2008 795164 -
27Samuel Eiselt České Budějovice 2010 795164 -
28Lucie Mušková České Budějovice 2011 164288 Ano
29Stanislav Muška České Budějovice 2008 164288 Ano
30Alena Šimková České Budějovice 2007 586793 Ano
31Veronika Vesecká České Budějovice MŚ U Pramene 2013 154239 -
32Vojtěch Vesecký České Budějovice MŠ Formela 2015 154239 -
33Martin Paulát Šindlovy Dvory RESOLUTION TEAM 2011 565571 -
34Šárka Paulátová Šindlovy Dvory RESOLUTION TEAM 2012 565571 -
35Alena Michnová České Budějovice Atletika Sokol 2012 046365 -
36Jana Michnová České Budějovice MŠ Kubatova 2011 046365 -