Startovní listina – Rudolfovská 5-ka 2018

Tato stránka je aktualizována jednou týdně. Pokud jste zde nenalezli svoje jméno, tak nezoufejte a dejte nám ještě trochu času!

Hlavní závod

.Jméno Příjmení Město Klub nebo škola Ročník V.S. Zaplaceno
1Michael Dufek 1976 594317 Ano
2Jan Hrdlička Bohunice PARP 1992 976920 Ano
3Tomáš Fedur České Budějovice PARP 1984 140272 Ano
4Jana Píglová České Budějovice Nové Vráto 1985 929085 Ano
5Jana Kolláriková Zběšičky - 1984 368175 Ano
6Stanislav Švec České Budějovice 1958 261292 Ano
7Petra Podrová Větřní Kocháci 1984 189079 Ano
8Simonka Zlochová České Budějovice Krásky a zvíře 1990 417147 Ano
9Šárka Outlá PLNEJ PUPEK CB 1977 008274 Ano
10Patrik Novák Kamenice nad Lipou TJ Nová Včelnice 1996 975868 -
11Lukáš Studnař Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí 1989 916010 -
12Mirek Jamrik Rožmberk Nad Vltavou Král Šumavy 1957 297743 -
13Roman Hommer Hommer Český Krumlov Děti Kleti 1965 252380 -
14Tomáš Turek České Budějovice —— 1977 341841 Ano
15Kateřina Krejčí Plav 2001 283619 -
16Michaela Kvašnovská České Budějovice 1974 283619 -
17Radka Hovorková České Budějovice 1984 006386 Ano
18Roman Budil Vodňany PK VYTRVALCI RB 1997 986574 -
19Stanislav Semrád Kardašova Řečice SK Kardašova ŘEČICE 1952 469645 Ano
20Jitka Matoušová Jankov Longrun CB 1973 367412 -
21Dana Vorlová Český Krumlov Relax běhny 1962 937265 Ano
22Martin Vondrášek TJ Jiskra Třeboň 1982 640189 Ano
23Josef Zoderer Praha Praha 1952 514384 Ano
24Václava Zodererová Praha Sokol Žižkov Praha 1961 514384 Ano
25Petra Němcová Staré Hodějovice 1988 562866 Ano
26Hana Bremová České Budějovice 1988 562866 Ano
27Martin Fuka SK Čtyři Dvory 1978 639613 -
28Dana Nováčková WRC 1975 806893 -
29Dana Ehrenbergerova Česke Budějovice 1979 269518 Ano
30Štěpán Vondrášek Č.Budějovice SK Čtyři Dvory 1978 415592 -
31Petr Klimeš České Budějovice Krásky a zvíře 1980 744883 -
32Tomáš Kůrka Čkyně 1986 912055 Ano
33Lukáš Švejnoha České Velenice AC České Velenice 1989 223271 Ano
34Lucie Ludlova České Velenice AC Ludlow 1991 223271 Ano
35Denisa Postlová Chlum 1995 682005 Ano
36Petr Mikeš Rudolfov 1983 856464 Ano
37Žaneta Žáková České Budějovice Atletika Sokol ČB 2006 877124 Ano
38Michaela Žáková České Budějovice Báječné ženy v běhu 1977 136103 Ano
39Rostislav Mikšl České Budějovice Č.B. 1972 705089 -
40Eva Zoubkova České Budějovice Č.B. 1976 023319 -
41Rostislav Jokl Čejkovice WRC 1975 479871 Ano
42Dana Nováčková Čejkovice WRC 1975 479871 Ano
43Lenka Ludvíková České Budějovice 1 Plnej pupek 1975 502638 Ano
44Tereza Ludvíková České Budějovice 1 Sokol České Budějovice 2003 161171 Ano
45Marek Ludvík České Budějovice 1 Sokol České Budějovice 2004 161171 Ano
46Martin Gazda Bujanov Relax běhny 1968 278568 Ano
47Gabriela Tomášová České Budějovice Relax běhny 1969 754441 Ano
48Ondřej Tomáš České Budějovice ZŠ Pohůrecká 2006 754441 Ano
49Martin Csejtey Netolice Tj Netolice 1975 504622 Ano
50David Ardamica Ardamica Dolní Bukovsko ARDY-TEAM 2001 361468 Ano
51Zdeněk Mikšovský Včelná AK Včelná 1945 569965 Ano
52Tomáš Lomský České Budějovice Black Dub 1984 898248 Ano
53Martin Gyürüsi Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí 1985 262290 -
54Lucie Černá Lišov 1990 423184 -
55Pavel Matouš Srubec SDH Srubec 1989 424599 Ano
56Zdeněk Čermák Č.Budejovice 1974 943001 Ano
57Kryštof Čermák Č.Budejovice 2007 943001 Ano
58David Ardamica Dolní Bukovsko ARDY TEAM 1976 536460 Ano
59Miloš Maršík Holubov TC Dvořák České Budějovice 1966 690769 Ano
60Lucie Tomášková Štěpánovice 1982 211328 Ano
61Radka Ardamicová Ardy Team 1981 250068 Ano
62Lukáš Pavlů Rudolfov 1983 592763 Ano
63Ladislav Stejskal SK Čtyry Dvory CB 1977 739978 Ano
64Ladislav Stejskal SK Čtyry Dvory CB 2001 264636 Ano
65Filip Stejskal TJ Sokol CB 2003 264636 Ano
66Martin Urban Třebotovice Jihočeský běžecký pohár 1972 420637 -
67Alena Smažíková Tábor Tábor 1973 153462 Ano
68Pavel Stejskal SK 4Dvory 1974 237384 Ano
69Jan Bláha Borek AK Kroměříž 1971 621079 -
70Tim Gvenetadze České Budějovice 2005 251303 Ano
71Štěpán Vondrášek Č. Budějovice SK Čtyři Dvory 1980 354556 -
72Ivan Rokos Třeboň Jiskra Třeboň 1959 411089 Ano
73Luděk Kohout Nová Ves Nová Ves 1965 343132 Ano
74Milan Peter ČB DDŠ Šindlovy Dvory 2004 355250 Ano
75Robert Peter ČB DDŠ Šindlovy Dvory 2003 355250 Ano
76Patrik Slivka ČB DDŠ Šindlovy Dvory 2004 355250 Ano
77Jan Hospodářský ČB DDŠ Šindlovy Dvory 2004 671591 Ano
78Jan Ludvík České Budějovice BK Nezmar 1975 933678 Ano
79Veronika Vášová Vášová České Budějovice 1995 825528 Ano
80Jan Hron Prachatice Su.Tri. 1981 992892 -
81Kateřina Řehoušková České Budějovice 1974 345582 Ano
82Amálie Řehoušková ČB RESOLUTION TEAM 2004 345582 Ano
83Milan Souček Souček Plavsko Sokol Plavsko 1953 133505 -
84Naďa Jansová Praha 4 Sokol Plavsko 1960 133505 -
85Natálie Völflová Plav SKI Sokol Stachy 2003 938507 -
86Tomáš Sýkora České Budějovice RC Partizan Beograd 1977 062915 -
87Kateřina Sýkorová České Budějovice RC Partizan Beograd 2007 062915 -
88Jaroslav Píšek Boršov nad Vltavou 1990 766161 Ano
89Kristýna Vinklerová Lhota u Dynína Hostivice 1988 034260 -
90Marek Vinkler Lhota u Dynína Hostivice 1987 702017 -
91Rosťa Kudrlička Kluky u Písku Tým Adam 1964 488298 -
92Věra Pourová Hosín Novatop Lapierre 1990 442994 -
93Libor Zelenka Tábor 3 TJ Jiskra Třeboň 1975 279944 -

Dětské kategorie

.Jméno Příjmení Město Klub nebo škola Ročník V.S. Zaplaceno
1Alžběta Kvíderová Třeboň TJ JISKRA TŘEBOŇ 2009 206782 -
2Filip Řimnáč Hluboká nad Vltavou 2013 267817 Ano
3Kryštof Hanzal Jivno MS Libnič 2012 016895 Ano
4Ema Vašutová Rudolfov 2014 039008 Ano
5Adam Bendík 2009 178075 -
6Melisa Steinbauer Trhové Sviny RESOLUTION TEAM 2013 892731 Ano
7Stella Severinová Litvínovice MŠ Šindlovy Dvory 2012 745080 Ano
8Andrea Outlá Plnej pupek CB 2009 008274 Ano
9Jakub Outlý Plnej pupek CB 2005 008274 Ano
10Terezka Bílková České Budějovice RESOLUTION TEAM 2013 241312 Ano
11Jan Hovorka České Budějovice 2012 534981 Ano
12Mikuláš Hantek Hluboká nad Vltavou RESOLUTION TEAM 2013 560011 Ano
13Matyáš Hantek Hluboká nad Vltavou RESOLUTION TEAM 2011 560011 Ano
14Jan Ehrenberger Ceske Budějovice 2012 269518 Ano
15Eliška Ehrenbergerová Česke Budějovice 2015 269518 Ano
16Martin Paulát Litvínovice RESOLUTION TEAM 2011 885277 Ano
17Šárka Paulátová Litvínovice RESOLUTION TEAM 2012 885277 Ano
18Oliver Kůrka Čkyně 2014 912055 Ano
19Markéta Nováková České Budějovice 2009 473982 Ano
20Jakub Novák České Budějovice 2013 473982 Ano
21Lucie Lusková Netolice 2010 473982 Ano
22Lucie Jakešová České Budějovice 2009 774913 Ano
23Šimon Marchal 2012 462647 -
24David Marchal 2015 462647 -
25Jakub Vaňura České Budějovice školka 2012 237266 Ano
26Karla Plzová České Budějovice ZŠ Rudolfov 2011 219283 Ano
27Beáta Žáková České Budějovice Báječné děti v běhu 2013 800755 Ano
28Dominika Čepová České Budějovice RESOLUTION TEAM 2010 774131 Ano
29Rostislav Mikšl České Budějovice Dynamo. Č.B. 2005 431434 -
30Martin Mikšl České Budějovice 2006 431434 -
31Miroslav Jokl Čejkovice HC Motor 2008 479871 Ano
32Ema Bláhová Jistebnice Atletika Jistebnice 2007 932525 Ano
33Stela Bláhová Jistebnice Atletika Jistebnice 2011 932525 Ano
34Marek Horčan České Budějovice 2014 465688 Ano
35Ludmila Váchová Hluboká nad Vltavou RESOLUTION TEAM 2009 608845 Ano
36Filip Csejtey Netolice Tj Netolice 2014 504622 Ano
37Tomáš Csejtey Netolice Tj Netolice 2009 504622 Ano
38Ema Samcová Zliv Jihočeský klub maratonců 2010 583262 Ano
39Tobiáš Samec Zliv Jihočeský klub maratonců 2014 583262 Ano
40Aneta Ardamicová Dolní Bukovsko ARDY TEAM 2007 536460 Ano
41Ella Pavlů Rudolfov 2013 592763 Ano
42Jakub Nehonský Planá nad Lužnicí MŠ Pohádka – Planá/Lužnicí 2013 965434 Ano
43Eliška Nehonská Planá nad Lužnicí MŠ Pohádka – Planá / Luž. 2015 965434 Ano
44Ema Uhlířová Třeboň Třeboň 2010 680272 Ano
45Kamila Uhlířová Třeboň Třeboň 2015 680272 Ano
46Richard Semančík České Budějovice ZŠ T.G.Masaryka 2009 557320 Ano
47Viktorie Semančíková České Budějovice MŠ T.G.Masaryka 2011 557320 Ano
48Johanka Hubáčková České Budějovice Marabu 2014 498424 Ano
49Jan Bláha Borek ZŠ Borek 2010 614921 -
50Stanislav Hrabal Kardašova Řečice 2014 669081 -