Naturno – Itálie
Dva členové RESOLUTION TEAMU se zůčastnili závodu pod názvem Otzi Alpin Marathon. Jednalo se o Honzu Steinbauera a mně (Petra Housku).
Plán byl takový, že ve čtvrtek ráno výjezd a v sobotu po závodě domů. Přijeli jsme s dostatečným předstihem takže vše probíhalo v poklidu. V pátek jsme se vydali do nedalekého Merana ochutnat něco z Chřestu, protože chřestová sezona byla v plném proudu. Za mě jedním slovem paráda.
Samotný závod začínal v 9h ráno a měli jsme štěstí, protože počasí slibovalo úplně jasnou oblohu. Čekalo nás 24km na kole, 11km běhu a 6km na skialpech s celkovým převýšením 3260m. Start byl v městečku Naturno a cíl na ledovci Val Senales. V cíli, jako 69. s časem 4:54:26 dokončil Honza Steinbauer /bike 1:43:06, run 1:16:45, ski 1:54:51/.
Já dorazil v pořadí jako 86. a časem 5:23:26   /bike 1:49:01, run 1:20:50, ski 2:13:35/. Kompletní výsledky zde.
Závod jsme si užili plnými doušky, ted jen trochu zregenerovat, potrénovat a za necelý měsíc se už těšíme na první letošní triatlon, který absolvujeme v nedalekém Linci.