V sobotu 13.7.2013 se jel terénní triatlon na Hlincově Hoře. Závodilo se na distancích 0,75 – 15 – 5km. Počasí bylo skvělé a dostavil se hojný počet fanoušků, což přispělo k výborné atmosféře. Za barvy RT bojovali tři členové: Jan Steinbauer, Aleš Vácha a Jan Bílek.

Závodu se celkově zúčastnilo 31 závodníků, kteří startovali z pláže rybníku Mrhal, a jelikož voda byla ohřátá na 24 stupňů, byly zakázány neopreny. Cyklistická trasa byla rozdělena do tří 5ti kilometrových okruhů a v každém okruhu čekal na závodníky rychlý a místy technický sjezd, až k brodu přes potok. A právě tento brod se stal pro Jana Bílka osudným. Při průjezdu vodou prorazil zadní pneumatiku svého bikeu, který musel do cíle dotlačit..a bylo po závodění. Na trati naštěstí zůstali ještě dva triatlonisté z RESOLUTION TEAMU a soupeře pořádně proháněli! Jan Steinbauer zajel cyklistickou část jako absolutně nejrychlejší a na běh vybíhal na 3. pozici, v těsném kontaktu se soupeřem z klubu TRISK. V kopcích cítil sílu a tak zaútočil! Svého soupeře setřásl a vybojoval celkově 3.místo!! Aleš Vácha obsadil celkově 16.pozici (v kategorii 3.pozici!!) a to i přes to, že při běhu špatně došlápnul a udělal si výron na pravé noze. MOC GRATULUJEME a Alešovi přejeme brzké uzdravení pochroumané nohy.