Pražská Chuchle není známa jen koňským dostihovým závodištěm, ale také Czech Bigman Festivalem, který se konal 5.-.6.7.2013. Součástí festivalu byl terénní triatlon, kterého se zúčastnili i členové RESOLUTION TEAMU.

Již letmý pohled na proud Vltavy dával tušit, že to letos nebude nic jednoduchého. Závod byl odstartován v 14:00 plavbou proti proudu řeky. Plavaly se dva okruhy a rozhodně nejbolestivější záležitostí celého závodu byla bitka s proudem na protivodních bójích. O síle živlu svědčí i to, že někteří závodníci otáčeli do druhého kola až několik desítek metrů za mostem, před kterým byla oficiální otočka do druhého kola.

Bikeová část vedla třemi okruhy Chuchelským hájem. Prudký výjezd a následný sjezd vytuněný předchozími dešti nedal nikomu vydechnout a mohli si jej vychutnat jen zdatní bikeři.

Závěrečný běh byl už jen onou třešničkou na dortu. Rovinatá trasa po cyklostezce okolo vody s otočkou pod Barrandovským mostem už pořadím moc nemíchala.

Členové RT se s tímto závodem porvali opravdu se ctí! Petr Houska vsadil na své, již tradičně dobré, plávání a udělal si slušný náskok. Jan Bílek se, se ztrátou 2minuty a 15 vteřin po plavecké části, za ním vydal a „šel po něm, jak slepice po flusu“ :-), nicméně i přesto proběhl Petr cílovou páskou o 11 vteřin před ním. Celkové pořadí Petr 8. a Honza 9.

Úspěch RT završil Aleš Vácha, který ve své kategorii dokončil závod na skvělém třetím místě za českým ironmanovým fenoménem Petrem Vabrouškem.