Poslední srpnový víkend ve Zlivi na rybníku Mydlák se odehrává vždy ve znamení triatlonu. Pátek sprint, sobota hlavní závod a neděle štafety. Tentokrát byl sobotní závod vyhlášen jako Mistrovství kraje na olympijských tratích – 1,5km plavání 42km kolo a 10km běh.

20170826_143518

Z RESOLUTION TEAMu jsme startovali dva, já Petr Houska a Sláva Ryšlavý. Před závodem jsme se Slávou říkali, že bychom mohli jet ve skupince spolu, ale jelikož je Sláva o něco lepší plavec, tak jsem si říkal, že to pro mě bude sprint od samého začátku. Vyplaval jsem ve skupince David Koranda a Honza Hron, kteří mi dali v depu 20 vteřin.

20170826_152058(0)

Říkal jsem si, že je musim za každou cenu dojet. Byla to pro mě v tu chvíli priorita. Dal jsem tam takzvaný „Full Gas“ a povedlo se :-). Zanedlouho jsme dojeli Slávu i Filipa Toula a vytvořila se pěkná skupina, ve které se spolupracovalo až do konce cyklistické části. Nakonec to pro mě byl nejrychlejší cyklistický čas v celém závodě. Bylo to vůbec poprvé a doufám, že né naposled :-). Honem do depa a hurá na běh. To už taková sláva nebyla. Ale běžel jsem, co to šlo a to mi potvrdila i moje tepová frekvence na Garminu. Jen tak pro zajímavost: průměrný srdeční tep na kole 175t/min a na běhu 176t/min. Jsem v cíli. Nakonec je z toho 11. flek celkově. Sláva po křečích na běhu dokončil 17tý, ale ve své kategorii obsadil 2.místo!

IMG-20170826-WA0015
Děkujeme pořadatelům za pěkný sportovní zážitek. Za týden máme poslední triatlonový závod sezóny Doksy Race na Máchově jezeře, kde se zúčastní převážná část RESO TEAMU. Tak se těšíme jak na sportovní víkend, tak na kopici srandy.